Koronacja JKM Edwarda II

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.

Re: Koronacja JKM Edwarda II

Postprzez Karolina Aleksandra » 20 gru 2015, 18:38

Wasza Królewska Mość!

W imieniu swoim, jak i Dworu Książęcego Jego Książęcej Mości Tomasza Ivona Hugona dołączam się do życzeń i gratulacji Kanclerza. Niech się szczęści i Królestwu, i Królowi. A ten rok był niewątpliwie rokiem zmian w Dreamlandzie. Nie mam wątpliwości, że w 2016 będzie zaś jeszcze lepiej, zwłaszcza po wysłuchaniu mowy tronowej. Nie będzie łatwo, ale gdyby nie było trudno — byłoby nudno. A podążając za wątkiem Aten i Sparty, parafrazując popularne powiedzenie — „this is Dreamland”.

Bardzo dziękuję także za indygenat i Order Czerwonego Orła. Zazwyczaj w takich sytuacjach mówi się kurtuazyjnie — „nie spodziewałem się”. Cóż, ja się nie spodziewałam zupełnie serio. Jestem niezmiernie zaszczycona.

Vivat Rex!
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez APRS » 20 gru 2015, 18:51

Wasza Królewska Mość,

Mowa Koronacyjna to świetna okazja dla zwięzłego zarysowania programu nowego panowania. Kto nie żyje dla Królestwa, jest bezużyteczny. Twarde, szorstkie, ale ze wszech miar prawdziwe. Jestem pod wrażeniem odważnej szczerości Waszej Królewskiej Mości i z całego serca życzę zarówno Królestwom obu Koron, jak i Waszej Królewskiej Mości osobiście, aby symbolicznie rozpoczynające się dziś panowanie było faktycznie nowym otwarciem.

Dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystościach.

(-) Artur Piotr, RS.
APRS

Numer GG: 2587993

Postprzez Morfeusz » 21 gru 2015, 19:00

Obrazek

Wasza Królewska Mość,

W imieniu Solardyjczyków i Cyberyjczyków gratuluje zarówno JKM Edwardowi II objęcia tronu jak i nowego władcy wszystkim poddanym krajów dynastii ebruzkiej.

Silny sąsiąd, w dodatku historycznie nam bliski, to gwarancja bezpiecznego i przyjaznego współistnienia dlatego tak cieszy stabilny rozwój sąsiada mimo tylu zmian na tronie na przestrzeni lat. Mam nadzieję, że Wielkie Księstwo Solardii, będąc w istocie na uboczu współczesnego mikroświata, nadal pozostanie bliskie sercom Dreamlandczyków i Elderlandczyków. Obecne święto to triumf Dreamlandu i bez względu na wszystko świętujemy wraz ze wszystkimi Dreamlandczykami.

Morfeusz Lucjusz Tyler
Wielki Książę Solardii

www.solardia.org
Morfeusz

Postprzez Edward II » 22 gru 2015, 11:18

Serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia i wyrazy sympatii. Mam nadzieję, że będzie to - dla nas wszystkich - wyjątkowy rok.

(-) Edward II, r.
Edward II

Numer GG: 8606140
Herb:

Poprzednia strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo