Jest czas

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.

Jest czas

Postprzez Daniel von Witt » 9 maja 2017, 06:55

Expose i plan do końca "bieżącego tygodnia" - rzekł Premier, który po objęciu urzędu i napisaniu płomiennego propagandowego artykułu podsumowanego słowami Czas zabrać się do pracy wciąż expose nie wygłosił, wciąż nie podał planu. Pytać można więc, do jakiej pracy Premier się zabrał? Gabinet Cieni więcej zrobił dotychczas niż konstytucyjny Rząd, gdyż ogłosiliśmy skład, czyli tak jak Rząd, podali plan prac parlamentarnych i prowadzimy je. Rząd? Ani słychu, ani dychu. Premier nie zmienił swoich nawyków i wciąż uwielbia przesiadywać na IRC do późnych godzin nocnych i pieprzyć głupoty z kumplami z Dreamlandu i Sarmacji, zamiast zająć się pracą, o której kłamie Wam w żywe oczy.

Dla przypomnienia. Surowe dane.

KPA:
I kadencja: ogłoszenie wyników: 25 kwietnia, objęcie urzędu: 26 kwietnia, expose 3 dni później
II kadencja: ogłoszenie wyników: 29 sierpnia, objęcie urzędu: 30 sierpnia, expose 2 dni później
III kadencja: ogłoszenie wyników: 2 stycznia, objęcie urzędu: 3 stycznia, expose 4 dni później

KPD:
IV kadencja: ogłoszenie wyników: 1 maja, objęcie urzędu: 2 maja, brak expose po 7 dniach

Komuniści byli prawie rok w opozycji. Rok czasu mieli na przygotowanie planów i napisanie expose. Co więcej! Zawsze, a szczególnie w ostatnich wyborach spodziewali się zwycięstw, "wygranej, którą mają w kieszeni". Co w tym czasie robił kandydat na Premiera, dzisiejszy Premier? Nie chcę się brzydko wyrażać, stąd krótko powiem, że nic. Expose premiera, który był wcześniej w opozycji przez dostatecznie długi czas, aby napisać swój program, powinno być wygłoszone zaraz po objęciu urzędu, gdyż komuniści powinni je mieć gotowe, skoro tak troszczą się o Królestwo Dreamlandu.

Minął tydzień - nie ma nic :) Wróćmy jednak do słów Premiera z jego propagandowego artykułu, gdyż pełny cytat jest taki: Czas zabrać się do pracy - pomyślał... 3 dnia urzędowania dopiero o tym pomyślał. Myśli do dziś, a kadencja nie jest rozciągliwa.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Numer GG: 41404078

Re: Jest czas

Postprzez الوـس » 9 maja 2017, 19:45

Weekend majowy był, nie czepiaj się.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 10 maja 2017, 07:02

Skądże, gdzieżbym się czepiał. A wiesz może Aluś kiedy kończy się ten majowy weekend w komunistycznym kalendarzu?

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez الوـس » 10 maja 2017, 08:06

Nie wiem jak w komunistycznym ale u normalnych ludzi skończył się przedwczoraj.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 10 maja 2017, 08:18

Hmm... Tylko sęk w tym, że jedyne święto w ostatnim czasie wypadło w Unii Saudadzkiej. 2 maja było Święto Gołda i Flagi. Niestety jednak jest to dzień pracujący. Dni wolne od pracy zostały zniesione jakiś czas temu, ale to i tak dotyczy tylko tej jednej prowincji. Majówkę mogli więc ewentualnie mieć Unici, ale nie komuniści.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez الوـس » 10 maja 2017, 08:51

Pogrążasz się Daniel.
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 10 maja 2017, 09:00

Jeśli nie rozumiesz wątku to nie wypowiadaj się.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez الوـس » 10 maja 2017, 09:29

Czas to napisać. Get a life. To, że ktoś nie spędza akurat każdej wolnej chwili w Dreamlandzie i nie jest w stanie opublikować expose w ciągu 2-3 dni, bo taki standard narzuca nam miłomściwie nas wkurwiający Daniel nie oznacza, że trzeba robić z tego raban. Był weekend majowy. Ludzie wyjechali na urlopy, odpoczywali, często z dala od komputera. A ty się srasz, że ktoś śmiał sobie zrobić wolne.

Nie wszyscy są takimi życiowymi spierdolinami jak ty, że nie mają co robić całymi dniami i muszą co chwilę się odzywać w Dreamlandzie.
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 10 maja 2017, 10:06

Bijesz nie tu gdzie trzeba. Prawda jest raczej taka, że Premier obecny w Dreamlandzie codziennie potrafił napisać artykuł 4 maja (w trakcie długiego weekendu), że zaczyna swoją pracę i jacy to poprzednicy byli źli, codziennie będąc obecnym na IRC do późnych godzin nocnych i rozmawiając z kolesiami (również z Tobą) o głupotach. A że Ty znajdujesz się w tym kółeczku adoracji to nie zwracasz uwagi, że nie ma expose, bo Twoim kumplem jest Premier, z którym warto sobie pogawędzić o dupie Maryny i ponabijać się z Witta (czego za złe nie mam, bo mi to lotto, tylko to nie jest według mnie zabawa w mikronacje).

Moja zabawa w mikronacjach polega na symulacji państwa, a nie blokowiska, na którym spotykają się kolesie, by sobie dojebać i popierdolić głupoty. Dreamlandu nie tworzy się na IRCu. Gdyby mi na tym zależało pojechałbym na jakiś zjazd spotkać się z jakimś Ciprofloksjaninem w Krakowie. Istnieje jednak u mnie pewien rozdział - rozdział jednego świata od drugiego, a będąc w mikronacjach mam zamiar wypowiadać się jedynie na temat tego wirtualnego. Natomiast ostatniego wersu szkoda komentować, gdyż jest poniżej jakiegokolwiek poziomu nie mając nic wspólnego z rozdziałem mikronacji od reala i uszanowaniem osób trzymających się tej zasady i tworzących swoje mikronacyjne tożsamości.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez PTR » 10 maja 2017, 13:49

Natomiast ostatniego wersu szkoda komentować, gdyż jest poniżej jakiegokolwiek poziomu nie mając nic wspólnego z rozdziałem mikronacji od reala i uszanowaniem osób trzymających się tej zasady i tworzących swoje mikronacyjne tożsamości.

Buziaka w piekące, żeby nie bolało? xD
/-/ bryg. Prezerwatyw Tradycja Radziecki, literat, dalajwanda
Przewodniczący Zgromadzenia Obywatelskiego, Dowódca Gwardii Ludowej
"Wandejskiej lawiny się nie boimy. Zapraszamy!" Daniel von Witt, 24 listopada 2014 r.
PTR

Postprzez Daniel von Witt » 10 maja 2017, 15:32

Hmm... Nic nie boli, ale jak będę chciał buziaka to o 19:00 w Elderze dnia dzisiejszego najwyżej ewentualnie poproszę :)

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Powrót do Polityka i społeczeństwo