Utworzenie działu na forum .

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.

Utworzenie działu na forum .

Postprzez Walerian von Moscow » 14 kwi 2017, 09:44

Witam chciałbym prosić o utworzenie nowego działu na forum o nazwie ,,Suwerenne Bractwo Wielkiej Małpy Prawdziwe" i o przyznanie mi do niego odpowiednich uprawnień moderatorskich.
Walerian von Moscow

Re: Utworzenie działu na forum .

Postprzez Daniel von Witt » 14 kwi 2017, 10:21

Chyba Pan sobie kpi. Dwa razy już były dla Pana tworzone odpowiednie działy, po czym odstawiał Pan cyrki i uciekał do taty Leszka na dwa dni, by ten Pana uspokoił i by Pan ochłonął, po czym Pan wracał robić to samo. Nie będzie żadnego działu.

(-) Daniel ax. von Witt
Daniel von Witt
minister

Numer GG: 41404078

Postprzez Walerian von Moscow » 14 kwi 2017, 10:37

Daniel von Witt napisał(a):Chyba Pan sobie kpi. Dwa razy już były dla Pana tworzone odpowiednie działy, po czym odstawiał Pan cyrki i uciekał do taty Leszka na dwa dni, by ten Pana uspokoił i by Pan ochłonął, po czym Pan wracał robić to samo. Nie będzie żadnego działu.
(-) Daniel ax. von Witt

Ja obstawiam cyrki gdyby pan i pański nie atakowali mie i moich pomysł i nie złożyli na mnie bezprawnego pozwu do sądu to bym wtedy nie uciekł a pozatym przypominam że to własnie pana sym podał jeden z tych działów do likwidacji a nie ja.
Walerian von Moscow

Postprzez Daniel von Witt » 14 kwi 2017, 10:46

Do prowadzenia dowolnej organizacji prywatnej nie jest potrzebny osobny dział. Większość prowadzi działalność bez takich specjalnych miejsc. Jeśli administracja zauważy, że coś poważnego z Pańskiej inicjatywy powstaje i funkcjonuje, to i dział z czasem może się pojawić. Na ten moment nie mam absolutnie żadnego powodu do tego, by dawać Panu wiarę i by zajmować się bzdurami, które Panu samemu znudzą się szybciej niż powstały. I uprzedzam - nie chce mi się na ten temat więcej wypowiadać.

(-) Daniel ax. von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez Adamus Flis » 14 kwi 2017, 11:01

Na ten moment nie mam absolutnie żadnego powodu do tego, by dawać Panu wiarę i by zajmować się bzdurami, które Panu samemu znudzą się szybciej niż powstały.

I tak Pan ograniczasz działalność jednostek, które chcą coś zrobić, bo z tego, co mi się zdaje, to Pański synuś woli siedzieć na discordzie niżeli usuwać bezsensowne akty prawne, które wciąż obowiązują. Pytanie, czy Pański syn jest niezależny od Pana. :P
Adamus Flis

Postprzez Daniel von Witt » 15 kwi 2017, 10:15

Nikt nikomu nic nie ogranicza. Mam jedynie do Pana prośbę, niech Pan nie traktuje Pana Chatlińskiego jak przedmiot i nie wykorzystuje go do własnych gierek, aby "udowodnić" w ten sposób urojony totalitaryzm etc.

Natomiast Oskar ben Grozny-Witt nie jest cesarzem Dreamlandu i aktów normatywnych nie może samodzielnie wprowadzać ani uchylać. Jako Minister Rozrywki nie ma też możliwości wydawać żadnych rozporządzeń, bo ustawy nie przewidują takiej sytuacji (nie ma ustaw o rozrywce), więc nie wiem o co Panu tym razem biega po mózgownicy, ale na pewno nic mądrego.

(-) Daniel ax. von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez Adamus Flis » 15 kwi 2017, 12:55

Natomiast Oskar ben Grozny-Witt nie jest cesarzem Dreamlandu i aktów normatywnych nie może samodzielnie wprowadzać ani uchylać. Jako Minister Rozrywki nie ma też możliwości wydawać żadnych rozporządzeń, bo ustawy nie przewidują takiej sytuacji (nie ma ustaw o rozrywce), więc nie wiem o co Panu tym razem biega po mózgownicy, ale na pewno nic mądrego.

Widzę, że Szanowny Pan bardzo się przywiązał do przymiotnika "mądry". Chciałem tylko Panu nadmienić, że Pański syn może być nawet Ministrem Sztućców pisanych z dużej litery oraz wyznawcą ustawy o sztućcach, której nie ma i ważne jest to, że mi po mózgownicy ciągle coś biega, a Pan sobie oszczędzaj mózgownicę niczym wodę w kranie. :P

Domagam się ustawy o rozrywce dla Ministra Rozrywki, aby wiedział co robić, jak robić i czy w ogóle robić. :D

Nikt nikomu nic nie ogranicza. Mam jedynie do Pana prośbę, niech Pan nie traktuje Pana Chatlińskiego jak przedmiot i nie wykorzystuje go do własnych gierek, aby "udowodnić" w ten sposób urojony totalitaryzm etc.

Panie, co to za bredzenie wymierzone w moją stronę? Ewidentnie widać jak na dłoni, iż Pan Chatliński jest chętny do prowadzenia bractwa. Nierób się rozsiadł i ma wyjebane, bo ma ojca wysoko ustawionego, który go obroni, więc przestań mnie tu Pan oskarżać o to, że traktuję Pana Chatlińskiego jak przedmiot, bo to Pan próbujesz się namydlić mydłem z niego zrobionym.
Adamus Flis

Postprzez Walerian von Moscow » 15 kwi 2017, 14:02

. Co za brednie pan gada pan Adamus Flis nie wykorzystuje mie do żadnych swych gierek ja i on poprostu wspólnie się zgadamy że przez pana Dreamland jest państwem demokratyczno-totalitatny.
Walerian von Moscow

Postprzez Oskar ben Grozny Witt » 15 kwi 2017, 14:24

Panie Adamusie. Jak się pan tylko żywi kalumniami do wszystkich osób, to żal mi pana. Przyszedł pan do Dreamlandu, bo oczywiście w większości mikronacjach ma bana i ocenia mnie przez słowa Chatlińskiego, który nic praktycznie nie zrobił w Bractwie, oprócz założenia go i wyzywa jak leci. A może to nie tak. Pan nas atakuje tylko ze względu, że mamy nazwisko Witt. Jakiś fetysz? Czy może gówniarskie zachowania jak na pana wiek szukając powodu do zaczepki? A może chęć bycia zauważonym?
Obrazek
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś
komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w
środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem...
Oskar ben Grozny Witt
Premier Rządu Królewskiego

Numer GG: 42085982
Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 15 kwi 2017, 14:33

Adamus Flis napisał(a):Domagam się ustawy o rozrywce dla Ministra Rozrywki, aby wiedział co robić, jak robić i czy w ogóle robić. :D

Jest Pan niestety kretynem, ponieważ stwierdził Pan jednoznacznie wyżej, że "mój synuś woli siedzieć na discordzie aniżeli usuwać bezsensowne akty". Napisałem Panu, że nie może usuwać aktów i wprowadzać nowych oraz wskazałem powody czemu tak jest, zaś Pan gra kretyna do kwadratu lub nim jest pisząc tak bzdurne teksty w odpowiedzi na moją odpowiedź wobec Pańskiego "zarzutu z dupy".
Adamus Flis napisał(a):Panie, co to za bredzenie wymierzone w moją stronę? Ewidentnie widać jak na dłoni, iż Pan Chatliński jest chętny do prowadzenia bractwa. Nierób się rozsiadł i ma wyjebane, bo ma ojca wysoko ustawionego, który go obroni, więc przestań mnie tu Pan oskarżać o to, że traktuję Pana Chatlińskiego jak przedmiot, bo to Pan próbujesz się namydlić mydłem z niego zrobionym.

Nikt mu tego nie zabrania.
DjkCezarowcy napisał(a):Co za brednie pan gada pan Adamus Flis nie wykorzystuje mie do żadnych swych gierek ja i on poprostu wspólnie się zgadamy że przez pana Dreamland jest państwem demokratyczno-totalitatny.

Pan wcale nie musi o tym wiedzieć, że jest wykorzystywany. Tym gorzej dla Pana. Jednakże wyznawcy Pawła Zanika zawsze się znajdą wśród najmłodszych mikronautów. Na szczęście powiem Panu, że z tego kultu się wyrasta :)

(-) Daniel ax. von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez Walerian von Moscow » 15 kwi 2017, 14:52

Oskar ben Grozny Witt napisał(a):Panie Adamusie. Jak się pan tylko żywi kalumniami do wszystkich osób, to żal mi pana. Przyszedł pan do Dreamlandu, bo oczywiście w większości mikronacjach ma bana i ocenia mnie przez słowa Chatlińskiego, który nic praktycznie nie zrobił w Bractwie, oprócz założenia go i wyzywa jak leci. A może to nie tak. Pan nas atakuje tylko ze względu, że mamy nazwisko Witt. Jakiś fetysz? Czy może gówniarskie zachowania jak na pana wiek szukając powodu do zaczepki? A może chęć bycia zauważonym?

Ja nic nie zrobiłem dla Bractwa a to ciekawe ale tak się składa że mieliśmy ustalone role pan tworzy struktury jak np.strona,biblia,regulamin a ja zajmuje się interesami zewnętrznymi Bractwa i jego zarządaniem i dobrze mi szło .Minimum stworzyłem BRWM, utworzyłem Platynowy Order Banana dla najbardziej zasłużonych członków,zwiększyłem rolę Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy ze zwykłej organizacji religijnej do takiej która ma znaczenie polityczne i jest traktowana jak podmiot państwowy ,uznałem Arsacjusza Arpeda za legalnego króla Baridasu i potępiłem okupację tego kraju prze Sarmację jako jeden z nielicznych głów państw w świecie V (BRWM mimo że nie jest państwem to ma specjalny status jak Zakon Maltański w realu) za co zdobyłem podzienkowania od króla Arsajusza Arpeda i nawet dostałem od JKM Brązowy Order Orła i zrobiłem to by BRWM miało ogromne znaczenie polityczne aby w następstwie mogło dojść więcej osób do nas.Ale wtedy postanowił pan mie obalić i posadzić na tronie WP Dawida de Korsei który to dopiero nic nie zrobił dla Bractwa a następnie odszesdł z tej organizacji pozostawiając stanowiska Wielkiego Patriarchy puste a pan jako Zarządca Kancelari zamiast wybrać nowego przywódce olał pan wszystko pozostawiając BRWM w Anarchi i hibernacji. Naszczęscie ja 12 kwietnia tego roku przejąłem tymczasową władze w SBWM a następnie stworzyłem dla niej nową stronę,wielką księgę i regulamin oraz zakończyłem okres chaosu do którego panie Ben Grozny doprowadziłeś.
Walerian von Moscow

Postprzez Walerian von Moscow » 15 kwi 2017, 14:59

A to że ja zaś cenzurowałem pana posty i próbowałem dokonać zamachu stanu na Dawidzie de Korsei to wiem że to było głupie i nadal się tego wstydzę ale proszę myśleć o swoich występkach jakich pan dokonał .
Walerian von Moscow

Postprzez Daniel von Witt » 15 kwi 2017, 17:10

Ciekawe przez kogo Bractwo pod Pańskim zarządem jest rzekomo traktowane jak państwo?

(-) Daniel ax. von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez Walerian von Moscow » 15 kwi 2017, 17:26

Daniel von Witt napisał(a):Ciekawe przez kogo Bractwo pod Pańskim zarządem jest rzekomo traktowane jak państwo?

(-) Daniel ax. von Witt

Władze BRWM i Baridasu .
Walerian von Moscow

Postprzez Daniel von Witt » 15 kwi 2017, 17:35

Bractwo jest uznawane za państwo przez Bractwo i przez Baridas. Bardzo ciekawe.

(-) Daniel ax. von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez Walerian von Moscow » 15 kwi 2017, 17:44

Daniel von Witt napisał(a):Bractwo jest uznawane za państwo przez Bractwo i przez Baridas. Bardzo ciekawe.

(-) Daniel ax. von Witt

No tak ale oczywiście przez legalny rząd pana Arsavjusza Arpeda który niestety jest więziony przez Sarmacje która okupuje Baridas .
Walerian von Moscow

Powrót do Królewskie Służby Informatyczne