Wniosek o restrukturyzację forum Królestwa Elderlandu

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.

Wniosek o restrukturyzację forum Królestwa Elderlandu

Postprzez Daniel von Witt » 5 maja 2017, 11:23

W związku z decyzją o zmianie struktury forum Królestwa Elderlandu zwracam się do Królewskich Służb Informatycznych oraz Administratorów Forum o dokonanie następujących zmian w państwowym forum dyskusyjnym Królestwa Elderlandu:

1. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Widowisko" z opisem: "Arena Our Sound 2017 - Opera Leśna w Axegard." pod działem "Our Sound Elderland 2017". Uprawnienia skopiowane z działu "Biuro Organizatora".

2. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Areszt Straży Granicznej" z opisem: "Miejsce odosobnienia osób zatrzymanych." pod działem "Przejście Graniczne". Proszę o stworzenie grupy użytkowników "Aresztowani w Elderlandzie", która miałaby prawo wypowiadać się tylko w tym dziale "Areszt Straży Granicznej" i w żadnych innych działach Elderlandu, oraz ustanowić odpowiednie uprawnienia dla tej grupy i całej reszty (wszyscy inni użytkownicy powinni mieć prawo wypowiadać się w tym dziale.

3. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Szkoła Dworska" z opisem: "Miejsce zdobywania edukacji podstawowej o Królestwie." pod działem "Preceptoria Koronna" na samym końcu. Uprawnienia takie same jak w całej Preceptorii.

4. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Heroldia Jego Książęcej Wysokości" z opisem: "Heroldia Księstwa Monderii" pod wszystkimi działami w dziale "Księstwo Monderii". Uprawnienia jak w dziale Księstwo Monderii.

5. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Święta Ziemia Tanequetilu" z opisem: "Terytorium wydzielone Królestwa pod zarządem Lorda Strażnika Koronnego Daniela von Witta." pod działem "Prowincje i Protektoraty", a w nim takich działów jak:
(1) "Nowy Tirion" opis "Stolica Świętej Ziemi.";
(2) "Sanktuarium" opis "Centralne miejsce kultu Prawa i Tradycji.";
(3) "Akty prawa lokalnego" opis "Prawo lokalne stanowione przez Lorda Strażnika Koronnego.";
(4) "Archiwum Tanequetilu" opis "Działy i wątki historyczne".
Uprawnienia do tego działu powinny być takie same jak w innych prowincjach i protektoratach. Dział powinien znajdować się po Księstwie Monderii, a przed Wojskowym Protektoratem Tanequetilu.

6. Usunąć dział typu forum o nazwie "Skarbiec Protektoratu Tanequetilu" znajdujący się pod działem "Królewski Protektorat Tanequetilu". Powód: dział jest pusty, a Protektorat został zlikwidowany.

7. Przenieść dział "Królewski Protektorat Tanequetilu" wraz z poddziałami do "Święta Ziemia Tanequetilu" i zamknąć go wraz z wszystkimi poddziałami.

Z góry dziękuję za wykonanie restrukturyzacji.

(-) kmdr ppor. Daniel ax. von Witt
p.o. Majordoma Koronnego Elderlandu
Daniel von Witt
deputowany

Numer GG: 41404078

Re: Wniosek o restrukturyzację forum Królestwa Elderlandu

Postprzez Daniel von Witt » 7 maja 2017, 09:19

Przypominam o sprawie.

(-) Daniel ax. von Witt
Lord Strażnik Koronny Elderlandu
Daniel von Witt
deputowany

Postprzez matmax » 8 maja 2017, 18:35

Daniel von Witt napisał(a):W związku z decyzją o zmianie struktury forum Królestwa Elderlandu zwracam się do Królewskich Służb Informatycznych oraz Administratorów Forum o dokonanie następujących zmian w państwowym forum dyskusyjnym Królestwa Elderlandu:

1. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Widowisko" z opisem: "Arena Our Sound 2017 - Opera Leśna w Axegard." pod działem "Our Sound Elderland 2017". Uprawnienia skopiowane z działu "Biuro Organizatora".

Zrobione.

Daniel von Witt napisał(a):2. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Areszt Straży Granicznej" z opisem: "Miejsce odosobnienia osób zatrzymanych." pod działem "Przejście Graniczne". Proszę o stworzenie grupy użytkowników "Aresztowani w Elderlandzie", która miałaby prawo wypowiadać się tylko w tym dziale "Areszt Straży Granicznej" i w żadnych innych działach Elderlandu, oraz ustanowić odpowiednie uprawnienia dla tej grupy i całej reszty (wszyscy inni użytkownicy powinni mieć prawo wypowiadać się w tym dziale.

Zrobione, acz tu przy pierwszym aresztowanym jeszcze będę sprawdzał uprawnienia.

Daniel von Witt napisał(a):3. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Szkoła Dworska" z opisem: "Miejsce zdobywania edukacji podstawowej o Królestwie." pod działem "Preceptoria Koronna" na samym końcu. Uprawnienia takie same jak w całej Preceptorii.

4. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Heroldia Jego Książęcej Wysokości" z opisem: "Heroldia Księstwa Monderii" pod wszystkimi działami w dziale "Księstwo Monderii". Uprawnienia jak w dziale Księstwo Monderii.

Zrobione x2.

Daniel von Witt napisał(a):5. Utworzenie działu typu forum o nazwie "Święta Ziemia Tanequetilu" z opisem: "Terytorium wydzielone Królestwa pod zarządem Lorda Strażnika Koronnego Daniela von Witta." pod działem "Prowincje i Protektoraty", a w nim takich działów jak:
(1) "Nowy Tirion" opis "Stolica Świętej Ziemi.";
(2) "Sanktuarium" opis "Centralne miejsce kultu Prawa i Tradycji.";
(3) "Akty prawa lokalnego" opis "Prawo lokalne stanowione przez Lorda Strażnika Koronnego.";
(4) "Archiwum Tanequetilu" opis "Działy i wątki historyczne".
Uprawnienia do tego działu powinny być takie same jak w innych prowincjach i protektoratach. Dział powinien znajdować się po Księstwie Monderii, a przed Wojskowym Protektoratem Tanequetilu.

6. Usunąć dział typu forum o nazwie "Skarbiec Protektoratu Tanequetilu" znajdujący się pod działem "Królewski Protektorat Tanequetilu". Powód: dział jest pusty, a Protektorat został zlikwidowany.

7. Przenieść dział "Królewski Protektorat Tanequetilu" wraz z poddziałami do "Święta Ziemia Tanequetilu" i zamknąć go wraz z wszystkimi poddziałami.

Tu była większa zabawa, więc proszę o sprawdzenie, czy wszystko jest na swoim miejscu, czy coś gdzieś jeszcze przestawić.
Mat Max von Salvepol
Komisarz Wyborczy Królestwa
Scholandczyk
matmax

Postprzez Daniel von Witt » 8 maja 2017, 18:56

Tam, gdzie tworzone były działy trzeba zmienić styl na elderlandzki. Z góry dziękuję.

(-) Daniel von Witt
Lord Strażnik Koronny
Daniel von Witt
deputowany

Postprzez matmax » 8 maja 2017, 19:13

Daniel von Witt napisał(a):Tam, gdzie tworzone były działy trzeba zmienić styl na elderlandzki. Z góry dziękuję.

Zrobione.
Mat Max von Salvepol
Komisarz Wyborczy Królestwa
Scholandczyk
matmax

Powrót do Królewskie Służby Informatyczne