Nietypowe biografie

Klasyczny off-topic.

Nietypowe biografie

Postprzez Daniel von Witt » 17 paź 2017, 11:38

Przeglądając skrzynkę pocztową natknąłem się na powiadomienie o edycji hasła "Królestwo Dreamlandu" na micropedii. Pewien żartowniś zmienił informację o ustroju Królestwa. Poprawiwszy błąd i dodając notkę o tym, kto jeszcze jest Marszałkiem Parlamentu Królewskiego zauważyłem, że o dziwo hasło "Gaston de Senancour" już istnieje, a jego autor w zwięzłych słowach opisał postać "wielkiego nieobecnego". Znacie inne nietypowe biografie?

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Numer GG: 41404078

Re: Nietypowe biografie

Postprzez Karolina Aleksandra » 17 paź 2017, 12:40

W mojej biografii jest równie intrygujący wpis ;) Uprzedzając pytania, nie ja go popełniłam - wisi on od 2008 ;) Nie lubię jednak pisać autobiografii, więc nie kwapię się do jego aktualizacji. Może kiedyś. Na razie daleko mi do Kryspina von Buurena, który miał zapał, aby opisać całe swoje życie wirtualne.

Przy czym, możemy sobie pożartować i pośmiać się, ale Micropedia nie jest jednak polem do uprawiania publicystyki i dopuszczenie do takiej sytuacji nieszczególnie dobrze świadczy o mechanizmach moderatorskich tej strony. Na konferencji w Bialenii dyskutowano o potrzebie odnowy - należy zacząć od stworzenia sprawnej ekipy administratorskiej, która przy okazji zadbałaby w miarę o aktualność najbardziej podstawowych haseł.

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez Polyna » 17 paź 2017, 18:21

Karolina Aleksandra napisał(a):W mojej biografii jest równie intrygujący wpis ;)

Karo, a zjadasz też niegrzecznych dekameronów?

Przy czym, możemy sobie pożartować i pośmiać się, ale Micropedia nie jest jednak polem do uprawiania publicystyki i dopuszczenie do takiej sytuacji nieszczególnie dobrze świadczy o mechanizmach moderatorskich tej strony.

Micropedia to i tak jeden wielki śmietnik którego mechanizmy moderatorskie krytykowano nie od dziś.

Jedyną wartościową encyklopedią mikronacyjną jest jak na razie Encyklopedia Wandejska która niedługo wzbogaci się co wartościowszymi artykułami z Micropedii i SclaviniaWiki, tylko ogłoszę w Wandystanie czyn społeczny. Jeżeli Dreamlandczycy będą zainteresowani dołączeniem do niego, mogę ogłoszenie o nim także zapostować tutaj kiedy się już rozpocznie. Na razie mamy instrukcję przerzucania, skrypty do przerzucania*, czas tylko wymyśleć odpowiedni plan czynu.

* Nie, Karo, te skrypty nie są w Pythonie.
Obrazek
Polyna

Postprzez Gaston de Senancour » 17 paź 2017, 19:29

Daniel von Witt napisał(a): dziwo hasło "Gaston de Senancour" już istnieje, a jego autor w zwięzłych słowach opisał postać "wielkiego nieobecnego".

Adres IP [159.205.223.91] autora tego hasła należy do Polyny. Zero zdziwień.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Gaston de Senancour

Numer GG: 59036457

Postprzez Polyna » 17 paź 2017, 21:07

Gaston de Senancour napisał(a):Adres IP [159.205.223.91] autora tego hasła należy do Polyny. Zero zdziwień.

Źródło tej informacji: odbyt.
Obrazek
Polyna

Postprzez Tomasz von Habsburg » 17 paź 2017, 21:17

Polyna napisał(a):Źródło tej informacji: odbyt.

Raczej panel moderatora. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Tomasz von Habsburg
Marszałek Dworu

Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru), Elder (Marchia Metropolitalna, Królestwo Elderlandu)
Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 17 paź 2017, 22:52

Polyna napisał(a):Karo, a zjadasz też niegrzecznych dekameronów?

Proszę zwracać się do Królowej z należnym jej szacunkiem.

(-) Daniel von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Daniel von Witt
minister

Numer GG: 41404078

Powrót do Kawiarnia "Pod Czerwonym Orłem"