Pogrzeb ścian tekstu

Wieści zza wielkiego morza.

Re: Pogrzeb ścian tekstu

Postprzez Karolina Aleksandra » 26 paź 2017, 22:22

Polyna napisał(a):Od wyglądania ładnie to jest pies Senankura. Jeżeli treść jest dobra, to sama się obroni, nawet jeżeli byłaby napisana czarnym tajmsem dwunastką na białym tle.

Zresztą blogasek może wyglądać ładnie, wystarczy chcieć skopiować jakiś gotowy ładny szablon z neta.

Wszystko się zgadza. Ale ja już dosyć się napisałam oraz naczytałam artykułów czarnym timesem dwunastką czy też blogów, więc naszła mnie ochota na eksperymenty z formą.

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez Polyna » 27 paź 2017, 00:31

Karolina Aleksandra napisał(a):więc naszła mnie ochota na eksperymenty z formą.

Futurystka.

Ale futuryzm (własc. szeklizm-szoroszyzm) jest teraz na cenzurowanym jako komuchizm i karolturowy marksizm, więc na waszym miejscu bym uważała, jeszcze dr Witt was zdenuncjuje i wypierdoli ze stołka jak Alfreda.
Polyna

Postprzez PTR » 28 paź 2017, 13:07

Chamberlain napisał(a):Zaznaczę dla ścisłości, że nawet gdyby pdf rozprowadzany był nieodpłatnie, nie rozwiązałoby to problemu z brakiem przestrzeni do komentowania.

Jest Towarzysz w Dreamlandzie na tyle długo żeby jeszcze pamiętać że i tak większość dyskusji nt. artykułów prasowych toczyło się zazwyczaj na forum, a nie w komentarzach wordpressa. Założenie osobnego wątku dla artykulu ktory wzbudził zainteresowanie i potrzebę polemiki nie jest moim zdaniem nadmiernym wysiłkiem.

Myślę zresztą, że jest to też okazja do wskrzeszenia sztuki artykułu polemicznego, jeżeli czułby towarzysz wenę. Zachęcam.

Problem z dostępem do rachunku bankowego zgłaszałem publicznie całe miesiące temu. Poza mną podobny problem zgłaszali również inni obywateli. Osobną grupę stanowią nowi obywatele, którzy nie zarobili dotąd żadnych pieniędzy. Już na starcie ogranicza to grupę docelową pisma. Ale zapomnijmy na chwilę o technikaliach.

"Zapomnijmy na chwilę o tym że zachowałem się jak pięcioletni furiat, zrzucając komputer ze stołu bo nowa gra mu nie zadziałała".

Na marginesie - problem z bankiem został, o ile mi wiadomo, rozwiązany (dla wszystkich), a co do osobnej grupy to mniej więcej o to chodziło w tej całej zabawie z dreamami - żeby stworzyć potrzebę ich posiadania. Każdy, nawet najswieższy obywatel ma dość prosty dostęp do środków (fundusze startowe), a pozyskać jakieś wynagrodzenia jest banalnie prosto.

Oczywiście miała do tego prawo – sonda to wciąż tylko sonda. Tylko, za przeproszeniem, po kij mamić ludzi złudzeniem wyboru?

Czy nie to jest istotą naszej obecnej monarchicznej demokracji? ;D mimo to nie widzę żeby Towarzysz protestował na ulicach.

Po trzecie - w obecnej formule cały wysiłek redakcji idzie w piach. Czytał to ktoś z Rotrii, RON-u, Bialenii? Ile osób z Sarmacji? Dwie? Trzy?

>ja nie przeczytałem
>na pewno nikt nie przeczytał

I to jest zdumiewający brak wyobraźni, którego nie przykryją umizgi, proszę wybaczyć, zupełnie nieoczekiwanych rzeczników prasowych, którym w tym konkretnym momencie spodobało się wspierać irracjonalne decyzje Karoliny Aleksandry. Szkodzicie, Panowie. Sobie i nam.

Gdybyśmy chcieli, żeby ocenę wyobraźni wystawił ktoś, kto nie wykazał się jak dotąd żadną kreatywnością to oczywiście zgłosimy się do Towarzysza (choć trzeba przyznać że de Senancour to poważny konkurent w tej dziedzinie) :)

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
/-/ bryg. Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Premier Rządu Królewskiego

"Wandejskiej lawiny się nie boimy. Zapraszamy!" Daniel von Witt, 24 listopada 2014 r.
PTR
Premier Rządu Królewskiego

Postprzez الوـس » 28 paź 2017, 16:32

Radziecki at its finest!
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Sędzia Sądu Królestwa

Herb:

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica