Komunikaty Kancelarii Premiera Oskara ben Groznego Witta

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.

Re: Komunikaty Kancelarii Premiera Oskara ben Groznego Witta

Postprzez PTR » 4 wrz 2017, 10:02

Inna sprawa, że generalne odstąpienie od kwestii sił zbrojnych Królestwa Dreamlandu uzasadnione "bo jest Elderland" jest co najmniej głupie. Można było to rozwiązać w o wiele lepszy sposób - no ale nie będę podpowiadał Rządowi czegoś, co sam nie potrafi wymyśleć. W końcu to i tak byłoby obrzydłe, komunistyczne rozwiązanie.
/-/ bryg. Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Premier Rządu Królewskiego

"Wandejskiej lawiny się nie boimy. Zapraszamy!" Daniel von Witt, 24 listopada 2014 r.
PTR
Premier Rządu Królewskiego

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ » 4 wrz 2017, 20:13

A Pan niech taki do przodu nie będzie, bo pierwszy Pan spierdoli do Teutonii, gdy ta wolność odzyska, co jak wiadomo się nie stanie.

Tak pewnie zrobię, nigdy temu nie zaprzeczałem. Nie jestem i nie będę jednak ministrem Rządu Królewskiego i faktycznym przywódcą państwa obcego jednocześnie. Jako obywatel Królestwa Dreamlandu dbam o interes Królestwa Dreamlandu, tylko i wyłącznie. To właśnie miałem na myśli, pisząc o lojalności względem jednego państwa. Ja jestem lojalny - doktor chyba niezbyt.
Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ
deputowany

Postprzez Kancelaria Premiera » 7 paź 2017, 10:55

Obrazek
z dnia 7 października 2017 roku

Kancelaria Premiera Rządu Królewskiego pragnie ogłosić rozpoczęcie programu Mecenatu Narodowego, który stanowić będzie bardzo kompleksowy i szeroki instrument wspierania aktywności i kreatywności mieszkańców Królestwa Dreamlandu na różnych polach: od przedsiębiorczości przez kulturę i sztukę po działania na arenie międzynarodowej. W powstaniu programu i jego realizacji zaangażowane będą wszystkie ministerstwa, które obejmować będą mecenatem aktywność mieszkańców w zakresie swojej właściwości. Z kolei Premier Rządu Królewskiego wspierać będzie inicjatywy wielobranżowe i najwybitniejsze w kraju osoby, których aktywność jest istotna, ale nie jest finansowo doceniana.

Rząd Królewski liczy, że już wkrótce do programu będą zaliczane pierwsze osoby.
Obrazek
Kancelaria Premiera

Postprzez Kancelaria Premiera » 17 paź 2017, 08:23

Obrazek
z dnia 17 października 2017 roku

Kancelaria Premiera Rządu Królewskiego pragnie poinformować, że Premier Rządu Królewskiego w związku z swoją zmniejszoną aktywnością powołał na stanowisko Wicepremiera Rządu Królewskiego Pana Tomasza von Habsburga. W okresie do 27 października należy spodziewać się mniejszej obecności Premiera w życiu publicznym.

Obrazek
Kancelaria Premiera

Postprzez PTR » 17 paź 2017, 08:31

W okresie do 27 października należy spodziewać się mniejszej obecności Premiera w życiu publicznym.

Jeszcze mniejszej? Rozumiem, że wejdzie na poziom ujemny?
/-/ bryg. Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Premier Rządu Królewskiego

"Wandejskiej lawiny się nie boimy. Zapraszamy!" Daniel von Witt, 24 listopada 2014 r.
PTR

Poprzednia strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo