Strona główna forum Wspólnota Korony Ebruzów Królestwo Elderlandu Elderlandzka Armia Królewska Plac Apelowy Regulacja umundurowania i uzbrojenia Gwardii Królewskiej

Regulacja umundurowania i uzbrojenia Gwardii Królewskiej

Miejsce spotkań żołnierzy i dyskusji o sprawach wojska.

Daniel von Witt Avatar użytkownika
minister

Numer GG: 41404078

Mógłbym postarać się tym zająć, ale nie obiecuję kiedy. Może więc do tego czasu warto wykorzystać zdjęcia?

(-) kpt. mar. Daniel książę von Witt

Herb:

Tak więc sytuacja się trochę zmieniła-wyposażyłem się w komputer. Jednak moje umiejętności obsługi programów graficznych są raczej podstawowe. Nie mam nic przeciw wykorzystaniu zdjęć. Można je jeszcze przyciąć w Photoshopie.
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Obrazek
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.

minister

To proszę podesłać odpowiednie zdjęcia. W przyszłości zadba się o projekty właściwe.

Herb:

Wydaje mi się, że tymczasowo coś takiego będzie wystarczające, jeśli chodzi o broń.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cięższa sprawa ze strojem, bo nie ma za dużo dobrych zdjęć.
Obrazek
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.

minister

Gdy będzie Pan dysponował odpowiednimi fotografiami munduru to proszę wrzucić, ja wydam odpowiednią regulację niezwłocznie.

minister

Czy udało się już Panu zdobyć odpowiednie fotografie. Chciałbym zamknąć już sprawę umundurowania i wyposażenia Gwardii Królewskiej.

Herb:

Niedługo minie rok; grafiki już zdążyły zniknąć, a wątek gnije i nie mam pomysłu na jego zakończenie. Szkoda włożonego czasu, więc ktoś ma pomysł co można zrobić, by to dokończyć?
Obrazek

Jeżeli mogę zasugerować, jeśli pojawia się problem z implementacją rozwiązania najbardziej satysfakcjonującego, można pójść drogą małych kroków - poszukać nie zdjęć i fotografii pasujących do projektów, a zmodyfikować projekt w odniesieniu do istniejącej dokumentacji, zdjęć, materiałów i z biegiem czasu, po znalezieniu lepszych ilustracji, najwyżej go znowelizować. Największy problem przy wyszukiwaniu wyekwipowanego uzbrojenia stwarzają szczegóły i małe nowinki, na przykład proponowaną przez JE kolorystykę można znaleźć w realnej Szwajcarii, Szwecji, Szkocji, w Belgii, także w innych państwach o rodowodzie monarchicznym, ale uzbrojenie już nieszczególnie. Zasugeruję początkowo zebranie dokumentacji i dostosowanie projektu do jednej z realnie istniejących formacji, modyfikując na przykład nazwy uzbrojenia na potrzeby narracji.

Postaram się dzisiejszego wieczoru, po powrocie, zasugerować JE tutaj lub w wiadomości prywatnej trochę z możliwych rozwiązań, wizualnie możliwie jak najlepiej odpowiadających obecnej wersji projektu.
/—/ Emil Potocki y Bahamonde
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Ojciec Założyciel i Król Sclavinii, patriota.

Poprzednia strona

Powrót do Plac Apelowy