Królewskie priorytety na najbliższe dni

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.

Re: Królewskie priorytety na najbliższe dni

Postprzez Vladimir von Lichtenstein » 12 sie 2017, 19:29

Gaston de Senancour napisał(a):
Chamberlain napisał(a):Epoka kamienia już się skończyła. Zdobądźmy się na minimum konstruktywnej współpracy. Jeśli nawet partia lorda Witta deklaruje wolę resetu w relacjach z Księstwem, możemy chyba spróbować zapomnieć o dawnych urazach i nieporozumieniach.

W moim przypadku trudno mówić o urazach i nieporozumieniach. Nie mam żadnych kredytów do spłacenia. Nikt mi również nic nie jest dłużny. Zadaję ból bezinteresownie. Od serca.

Jesteś, Gastonie, wrzodem boleśniejszym, niż Ci się wydaje. Od samego początku swojej działalności w Dreamlandzie nie zrobiłeś dosłownie nic kreatywnego. Nie urodziłeś żadnej inicjatywy, niczego, co wzbogaciłoby Królestwo. Twoja klawiatura to źródło tylko i wyłącznie narzekań. Jesteś jak Karbiak. Jedyna Twoja zaleta jest taka, że używasz bardziej wyszukanego słownictwa.

Współczuję Karolinie Aleksandrze, że musiała Ciebie odziedziczyć z koroną. :/
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Vladimir von Lichtenstein

Postprzez Gaston de Senancour » 13 sie 2017, 19:54

Vladimir von Lichtenstein napisał(a):Jesteś, Gastonie, wrzodem boleśniejszym, niż Ci się wydaje.

Uznam to za zasłużony komplement. Ciężko pracuję na swoją reputację.

A teraz o braku "kreatywności". Nie piszę depresyjnych wierszy o umieraniu, fakt. Nie robię również komiksów o umieraniu. Ani depresyjnych memów o umieraniu. Nie gaszę życia. Nie sieję defetyzmu, nie nawołuję do odwrotu, nie kalam własnego gniazda, nie porzucam ojczyzny i nie przechodzę na stronę przeciwnika, gdy rodacy przestają oklaskiwać moją męczącą grafomanię. A potem nie wracam na kolejne żebry o lajki. Stwarzam ruch i nie dbam o słupki oglądalności. Daję pretekst i okazję do reakcji. Psuję nastrój słabiakom, którzy pielgrzymkują tutaj pompować statystyki "suchą kupofajtką". Partia polityczna, którą założyłem (Klub Polityczny św. Augustyna) okazał się najdłużej rządzącą formacją we współczesnym mikroświecie.

Ból, który zadałem, nieprzerwanie promieniuje i rani duchowo zadżumionych. Jestem z siebie dumny. Pod prysznicem mruczę z zadowolenia. Zasypiam z uśmiechem na twarzy.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Gaston de Senancour
Marszałek Parlamentu Królewskiego

Numer GG: 59036457

Postprzez Jezus Ipanienko » 13 sie 2017, 20:05

Ból, który zadałem, nieprzerwanie promieniuje i rani duchowo zadżumionych. Jestem z siebie dumny. Pod prysznicem mruczę z zadowolenia. Zasypiam z uśmiechem na twarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=LuKzt7p-MnM

Obrazek Jezus „Ekskomunik” Ipanienko y Ciapaty – Narodowy Artysta Mandragoratu Wandystanu
SoundCloud | Zejn Wanda | Krakozja | Hipsterdorf | Inbasada Dancing Kolektyw
Jezus Ipanienko

Numer GG: 2452137

Postprzez Gaston de Senancour » 13 sie 2017, 20:08

Give me more kupofajtka.
Gaston de Senancour

Postprzez Polyna » 13 sie 2017, 20:11

Ręka Ulsteru ci w dupę, Ipanienko.
Polyna

Postprzez PTR » 13 sie 2017, 21:25

Gaston de Senancour napisał(a):(...) nie porzucam ojczyzny (...)

... chyba że znikam na jakiś czas i trzeba mnie odwołać z funkcji, albo chyba że strzelam focha, deklaruję odejście i wracam tydzień później.
/-/ bryg. Prezerwatyw Tradycja Radziecki, literat, dalajwanda
Przewodniczący Zgromadzenia Obywatelskiego, Dowódca Gwardii Ludowej
"Wandejskiej lawiny się nie boimy. Zapraszamy!" Daniel von Witt, 24 listopada 2014 r.
PTR

Postprzez Vladimir von Lichtenstein » 14 sie 2017, 07:07

Nie uważasz, Gastonie, że szafowanie ojczyzną w mikronacjach jest śmieszniejsze niż w realu?
Obrazek

Postprzez Gaston de Senancour » 14 sie 2017, 20:00

Vladimir von Lichtenstein napisał(a):Nie uważasz, Gastonie, że szafowanie ojczyzną w mikronacjach jest śmieszniejsze niż w realu?

Nie uważam.

W realu nawet lewica zaczęła się do niej przytulać. W Polsce mamy zresztą całkiem przyzwoitą tradycję mariażu myśli socjalistycznej i niepodległościowej. Nieprzekonani mogą w miejsce "ojczyzny" wstawić "dom", "wspólnotę", cokolwiek, wobec czego warto wykazać minimum lojalności i na co nie powinno się pluć. Tutaj ma to o tyle duże znaczenie, że brak takiej lojalności odpowiada zwykle za rozmaite patologie i jest znakiem rozpoznawczym mikronacyjnego Trzeciego Świata.
Gaston de Senancour

Postprzez Vladimir von Lichtenstein » 14 sie 2017, 21:06

No właśnie, lojalność. Nie poczułem jej, ani odrobiny pozytywnych uczuć, w stosunku do ciebie lub Witta. Chyba dobrze się bawicie we własnym towarzystwie.
Obrazek

Postprzez Daniel von Witt » 14 sie 2017, 21:45

Vladimir von Lichtenstein napisał(a):No właśnie, lojalność. Nie poczułem jej, ani odrobiny pozytywnych uczuć, w stosunku do ciebie lub Witta. Chyba dobrze się bawicie we własnym towarzystwie.

Człowiek Pańskiego pokroju plecie takie głupoty. Gdybym ja wobec Pana lub Pan wobec mnie był lojalny to pomyślałbym (i Pan zapewne również), że coś tu jest nie halo i chyba jeden z nas lub obaj żeśmy pobłądzili. Pan ma czuć wobec mnie to co czuje i dzięki temu zmagać się ze mną. Czy z kimkolwiek innym, wobec kogo czuje Pan to samo. Lojalność z kolei tyczy się czegoś zupełnie innego: wspólnoty, która nie przetrwa, jeżeli nie będzie w niej nielojalnych względem siebie ludzi, takich jak choćby ja i Pan (a osób takich jest znacznie więcej).

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Numer GG: 41404078

Postprzez Vladimir von Lichtenstein » 16 sie 2017, 18:31

Przyznaję, źle się wyraziłem. Chodziło mi bardziej o przywiązanie, związek emocjonalny. Dla mnie prowadzenie sporów dla samego ich prowadzenia nie ma większego sensu na dłuższą metę, ale jeśli wam to odpowiada...
Obrazek

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 20 sie 2017, 09:20

Gaston de Senancour napisał(a):
Michal Yaqu napisał(a):Takie głosy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że Chłopi (czytaj nowi obywatele) nie powinni mieć prawa głosu w wyborach

W sumie nie byłby to głupi pomysł. Systemowo wprowadzić klasy i grupy społeczne. Wszyscy mogliby zaczynać jako chłopi. Awans uzależniony od kilku czynników.

Osobiście jestem zwolennikiem hierarchii w KD.
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Obrazek
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
Fryderyk Orański-Nassau
minister

Herb:

Poprzednia strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo