Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Wieści ze świata kultury i sportu.

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Postprzez matmax » 10 paź 2017, 18:54

Chamberlain napisał(a):Takie problemy nie rozwiązują się same z siebie.

Saldo zostało zaktualizowane zgodnie z historią przelewów. Jak już kiedyś pisałem, w takich przypadkach proszę o kontakt.
Mat Max von Salvepol
Komisarz Wyborczy Królestwa
Scholandczyk
matmax

Postprzez الوـس » 10 paź 2017, 18:59

To od razu poproszę o aktualizację salda konta sądu w CBD. Co zabawne, saldo wynoszące okrągłe 0 nie przeszkadza mi dokonywać przelewów, gdyż saldo to staje się dodatnie w panelu przelewów.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Polyna » 10 paź 2017, 19:02

Jute-Lise Stormark napisał(a):Kto poratuje kompletną bidę?

Poratowałam. Towarzyszka zajrzy do prywatnej wiadomości.
Polyna

Postprzez Daniel von Witt » 11 paź 2017, 14:28

W sumie szkoda, że wątek zamienił się w kolejkę do kiosku i szukanie drobnych po kieszeniach, a nie w dyskusję o tym, co zostało powiedziane przez tylu autorów. Forma PDF bardzo ładna, ale dystrybucja i możliwość dyskusji nad tekstami fatalna. Jest to jednak jakieś doświadczenie i daje do myślenia w kwestii sprzedaży prasy.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Numer GG: 41404078

Postprzez Karolina Aleksandra » 12 paź 2017, 20:13

Niestety — dopiero wczoraj dowiedziałam się, że błąd doświadczony przez p. Chamberlaina jest już od dawna znany i wynika z kwestii konstrukcji CBD — obywatel, który nigdy nie dokonywał transakcji, będzie miał zerowy stan konta, nawet jeśli ma na nim nieco więcej niż zero. Zaraz skonsultuję się z KSI w tej sprawie.

Obie osoby, które zgłaszały w tym wątku brak środków pieniężnych lub problemy z CBD, tak czy siak dostały czasopismo do ręki — anonimowy darczyńca dokonał wpłaty za nie.

Następne wydanie będzie dystrybuowane w inny sposób — jeszcze nie wiem dokładnie, jaki. Tym niemniej, przyznam, że wywoływanie flejmów przez czasopismo już przed jego lekturą jest dosyć awangardowym osiągnięciem — chociaż, niestety, niezbyt miłym dla mnie. Przepraszam wszystkich za kłopot. Przynajmniej pilotażowy flejm już za nami. Jeden z Dreamlandczyków zasugerował mi drogo prywatną, że od tej pory hasłem reklamowym ES powinno być „wywołuje flejmy jeszcze przed lekturą” ;)

Intencją tego modelu dystrybucji była zachęta do sięgnięcia po dreamy, zwłaszcza w sytuacji, w której większość marzy o jakiejś gospodarce czy obiegu pieniędzy. Niektórzy Dreamlandczycy dokonali jednak wpłat w libertach, co oznacza, że i to nie do końca zadziałało (chociaż pokaźny stosik dreamów wpadł). Myślę jednak, że warto było chociaż spróbować. Wszyscy redaktorzy dostaną teraz pensje w ich natywnych walutach. Czas zacząć przygotowywać kolejny numer.

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez الوـس » 12 paź 2017, 20:26

Karolina Aleksandra napisał(a):Wszyscy redaktorzy dostaną teraz pensje w ich natywnych walutach.

Słodka Mancalago! Zalecam ograniczyć kontakty w korpo, posiadywania w Szarlocie czy innych przybytkach na placu Jarosława Kaczyńskiego (dawniej: Zbawiciela) i częstsze wizyty na Pradze oraz udziały w meczach lokalnej drużyny.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Polyna » 12 paź 2017, 20:59

الوـس napisał(a):Słodka Mancalago! Zalecam ograniczyć kontakty w korpo, posiadywania w Szarlocie czy innych przybytkach na placu Jarosława Kaczyńskiego (dawniej: Zbawiciela) i częstsze wizyty na Pradze oraz udziały w meczach lokalnej drużyny.

Czo
Polyna

Postprzez Daniel von Witt » 15 paź 2017, 14:48

Obrazek
Fundacja oferuje 20.000 D oczekując w zamian opublikowania gazety bez prowadzenia dalszej sprzedaży. Warto podyskutować o zawartych tam treściach, a sam będę chciał podjąć polemikę z niektórymi autorami.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez PTR » 15 paź 2017, 21:42

Ależ zapraszamy do dyskusji.
/-/ bryg. Prezerwatyw Tradycja Radziecki, literat, dalajwanda
Przewodniczący Zgromadzenia Obywatelskiego, Dowódca Gwardii Ludowej
"Wandejskiej lawiny się nie boimy. Zapraszamy!" Daniel von Witt, 24 listopada 2014 r.
PTR

Postprzez Karolina Aleksandra » dzisiaj, 14:44

Wasza Książęca Mość,

dziękuję za ofertę. Jednakże udostępnienie za darmo tego numeru prawdopodobnie byłoby niesprawiedliwe dla osób, które już go wykupiły. Problemy z CBD zostały naprawione, wszyscy, którzy w tym wątku narzekali na brak gazety — ostatecznie ją dostali. Brak polemik nie wynika z braku dostępności gazety, a z czegoś innego. Z czego? Nie do końca wiem, ale wystarczy spojrzeć na przykład na to, jaki feedback miały doskonałe przecież artykuły „Kuriera” czy „Tygodnika Luindorskiego”.

Mam jednak nadzieję, że z czasem ludzie przekonają się do komentowania ;) A co do modelu dystrybucji następnego numeru — jak obiecałam, intensywnie myślimy nad tą sprawą. Tymczasem czas zaanonsować tematykę.

Obrazek
okładka: P. T. Radziecki

Awara, Morvan, Gnomia, Ung i wiele innych. Jak to możliwe, że w wirtualu walczymy o wirtualne piksele? Narodowość,
tożsamość, przywiązanie do ziemi — czy to faktycznie istnieje, czy chodzi po prostu o to, „aby coś się działo”? Jak można prowadzić wojnę z wirtualnymi czołgami i wirtualnymi wojskami?

Jeśli czujecie, że macie coś do powiedzenia w temacie, zapraszam na priv. Chętni mogą także zacząć przymierzać się do wydania grudniowego o religijności w mikroświecie.

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez الوـس » dzisiaj, 16:09

Karolina Aleksandra napisał(a):feedback

Ja pierdolę.
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Polyna » dzisiaj, 17:32

الوـس napisał(a):
Karolina Aleksandra napisał(a):feedback

Ja pierdolę.

Shut up.
Polyna

Postprzez الوـس » dzisiaj, 18:14

Morda korpoplankton.
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » dzisiaj, 18:46

Widać od razu kto skąd pochodzi i co sobą prezentuje.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Postprzez الوـس » dzisiaj, 18:53

Ponoć w mikronacjach każdy szuka tego, czego mu brakuje. Dlatego większość lubi czuć się ważna i pochlebiać sobie poprzez wdrażanie jakiejś smutnej karykatury Wersalu.
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » dzisiaj, 18:56

Są na to jakieś badania? Ja w żadnych udziału nie brałem, więc jeżeli już na coś w Twojej wypowiedzi bym naciskał to na słowo ponoć.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
minister

Poprzednia strona

Powrót do Kultura i sport