Kościół bez ziemi?

Wieści zza wielkiego morza.

Re: Kościół bez ziemi?

Postprzez Alatriste » 28 lis 2017, 22:11

Ja bardzo chętnie bym ugościł jakiegoś duchownego w zamian za posługę kapłańską. No ale powtarzam się już chyba. :D
(-) Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Jarl Republiki Eislarskiej
Księstwo Skytji - Republika Eislarska
Alatriste

Postprzez Karolina Aleksandra » 6 gru 2017, 01:42

Temat chyba zakończył się na propozycji pozostawienia ziem Rotrii RON-owi i rozproszeniu się na cały mikroświat w poczuciu misji. Panowie wzajemnie się poparli i zamilkli. Coś ktoś wie, co dalej z tym?

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 6 gru 2017, 18:12

Przyglądam się dyskusji, ale szczególnego przełamania nie ma. Trwa zjazd. Dyskusja oscyluje wokół wyparcia sie dziedzictwa i facebook nacji. Myślę, że to zabiłoby Rotrie do końca.
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Obrazek
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
Fryderyk Orański-Nassau
minister

Herb:

Postprzez Tomasz von Habsburg » 6 gru 2017, 18:51

Na miejscu Rotrii rozważałbym wcielenie do Królestwa Elderlandu. Ma z Nim wspólną granicę, panuje tam podobny, konserwatywny klimat oraz przywiązanie do tradycji.

Fryderyk Orański-Nassau napisał(a):Dyskusja oscyluje wokół wyparcia sie dziedzictwa i facebook nacji. Myślę, że to zabiłoby Rotrie do końca.

Jestem tego samego zdania. Myślę, że Rotryjczycy nie patrzą na te pomysły zbyt perspektywicznie - jak po rozważanych zabiegach mogłyby do nich dołączać nowe osoby?

(-) Tomasz baron von Habsburg
Tomasz von Habsburg
Marszałek Dworu

Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru), Elder (Marchia Metropolitalna, Królestwo Elderlandu)
Herb:

Postprzez Maciej Kamiński » 6 gru 2017, 19:33

Fryderyk Orański-Nassau napisał(a):Przyglądam się dyskusji, ale szczególnego przełamania nie ma. Trwa zjazd. Dyskusja oscyluje wokół wyparcia sie dziedzictwa i facebook nacji. Myślę, że to zabiłoby Rotrie do końca.

Tak więc trzeba masowo słać wyrazy poparcia wobec tej idei.
Bialeńczyk od urodzenia.
Maciej Kamiński

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 6 gru 2017, 19:44

Maciej Kamiński napisał(a):
Fryderyk Orański-Nassau napisał(a):Przyglądam się dyskusji, ale szczególnego przełamania nie ma. Trwa zjazd. Dyskusja oscyluje wokół wyparcia sie dziedzictwa i facebook nacji. Myślę, że to zabiłoby Rotrie do końca.

Tak więc trzeba masowo słać wyrazy poparcia wobec tej idei.

Powiedzmy, że nie jestem orędownikiem państw wzorowanych na realu, gdzie wyższość tworów własnych obecnie udowadnia popularność tych właśnie. Mimo wszystko nie zabijałbym tego tylko, dlatego, bo to narracja nie w naszym typie ;) Ja tu widzę dosyć starą mikronację, która chyli się ku upadkowi,a to nigdy nie powinno cieszyć.
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Obrazek
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
Fryderyk Orański-Nassau
minister

Herb:

Postprzez Casimir de Viries » 7 gru 2017, 16:00

Jakbym nie znał kontekstu, obstawiałbym, że dyskusja toczy się na temat tego, jak doprowadzić Rotrię do upadku, nie jak jemu zapobiec.
Obrazek Obrazek
Casimir de Viries
deputowany

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica