Strona główna forum Wspólnota Korony Ebruzów Królestwo Elderlandu Społeczeństwo Elderlandu Kultura, Nauka i Sport Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawonia

Ogródek informacyjny XVII V-Mundialu Garapenia & Slawonia

Tu spotykają się artyści, mecenasi kultury, naukowcy i sportowcy.


Posty: 54
Lokalizacja: Almera

Obrazek

Szanowni Kibice!

Co prawda do v-mundialu, który zagości do dwóch położonych na Orientyce państw - Garapenii i Slawonii, trochę zostało, jednak warto już wcześniej kibiców zacząć informować o tym, jak przebiegają ostatnie przygotowania do tej wspaniałej sportowej imprezy.

W najbliższych dniach zostanie zdradzony dokładny kalendarz rozgrywek, oraz poznamy datę ceremonii losowania grup v-mundialu! Ponadto na chwilę obecną strona mundialowa dostępna pod tym adresem internetowym jest na ukończeniu. Na dniach pojawią się opisy slawońskich miast i stadionów, opublikowane zostaną kolejne publikacje z Biuletynu Kibica.

Społeczny Komitet Organizacyjny XVII V-Mundialu, czyli organizator tego mundialu w przyszłym tygodniu przeprowadzi krótką konferencje prasową, w której poinformuje o stanie przygotowań do v-mundialu. W przyszłym tygodniu zostaną też ogłoszone konkursy na hymn i maskotkę mistrzostw w v-kopanej.

/-/ Henryk Wespucci
Przewodniczący Społecznego Komitetu Organizacyjnego XVII V-Mundialu
(-) Henryk Wespucci

Daniel von Witt Avatar użytkownika
deputowany

Posty: 13223
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Będziemy śledzić i kibicować! :)

(-) kmdr ppor. Daniel von Witt


Powrót do Kultura, Nauka i Sport