Kolonia karna Elderland jako małża

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.

Kolonia karna Elderland jako małża

Postprzez Marcel von Chacha » 14 sty 2018, 15:59

Obrazek

Na pierwszy rzut oka niewinnie wyglądający skorupiak, budzący nieraz obrzydzenie, odrazę i awersję do spróbowania go. Otóż, pełni rolę oczyszczacza środowiska, w którym się znalazł, czyli uchodzi za filtr. Jako, że niektórym filtr kojarzy się z wypalaniem, to go wypalają, aby ten w końcu poczuł, że jest zużyty i niepotrzebny. Jego żywot zmierza do zmiany, dobrej zmiany, która wszystkim ma wyjść na dobre. Coś w rodzaju Katharsis dla wybranych.

To tak a propos zmian szykowanych przez gawiedź elderlandzką wyraźnie obruszoną, zaniepokojoną i zniesmaczoną.

Co im z tego wyjdzie, że się rozłączą? Czyżby perła, którą nieustępliwie chcą wyprodukować w swych wargach sromowych przypominających rozwarcie małży na znak oczyszczonego powietrza wokół nich?

Tego dowiemy się przy kolejnym spłukaniu wody w toalecie. :D
Marcel von Chacha

Re: Kolonia karna Elderland jako małża

Postprzez Daniel von Witt » 14 sty 2018, 16:00

Zaczyna się spektakl pod tytułem setki wątków Karbiaka o WKE? Jak to miało miejsce w IV Rzeszy?

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Numer GG: 41404078

Postprzez Marcel von Chacha » 14 sty 2018, 16:12

Po pierwsze, nie wiem, kto to jest Karbiak, ale jak Pan coś ma do niego, to proszę się z nim umówić, dać sobie po ryju, a nie jakieś paranoiczne histerie odstawiać.

Po drugie, myślałem, że chodzi o aktywność w mikronacjach. Zatem, uznałem, że czas się zaktywizować. Jeżeli Panu przeszkadza moja aktywność, to proszę to zgłosić, donieść do odpowiednich organów daną sprawę rozpatrujących np. wątroba, trzustka czy też żołądek. Niestety nie posiadam namiarów na ów, a tak bardzo chciałem Waćpanu pomóc. :)
Marcel von Chacha

Postprzez Daniel von Witt » 14 sty 2018, 16:24

Karbiak to taka osoba, która notorycznie robi z siebie debila ku rozbawieniu całego świata. Taka prostytutka, która dawała się przerżnąć we wszystkich państwach, i wraca do nich po kolei, by znów doświadczyć zeszmacenia i pogardy.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Numer GG: 41404078

Postprzez Marcel von Chacha » 14 sty 2018, 16:36

Z tego, co mi wiadomo, to prostytutki nie można zerżnąć, bo wejście w rolę prostytutki jest nakierowane na pobór kosztów przezeń bądź nią, aby wydać stosowną do okoliczności usługę. Najwyraźniej Panu, albo coś odgryziono podczas pobierania usługi albo został Pan niedoceniony w dość drastyczny sposób i teraz prezentuje Pan swym przykładem pewnego rodzaju uraz na psychice. :)

W ramach reklamacji wynikającej z niezadowolenia pobrania danej usługi, proszę się skontaktować z właściwym do tych spraw alfonsem bądź urzędem ds. prostytucji jawnej bądź ukrytej. :)
Marcel von Chacha

Postprzez Jezus Ipanienko » 14 sty 2018, 18:26

Czas do łóżka Areczku!

Obrazek
Jezus Ipanienko

Postprzez الوـس » 14 sty 2018, 18:57

Obrazek
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Powrót do Polityka i społeczeństwo