Porządek forum, szał anty... (wyciągnięte z KSI)

Klasyczny off-topic.

Porządek forum, szał anty... (wyciągnięte z KSI)

Postprzez Daniel von Witt » 16 sty 2018, 12:38

Post ten napisałem już po zamknięciu dyskusji w KSI, którą rozpętał Pan Minister Ipanienko, dlatego, czemu nie, podyskutujmy dalej tu. To co wcześniej zostało powiedziane - jest tutaj.
Jezus Ipanienko napisał(a):Pewnie fajnie jest się kreować na ofiarę nagonki, ale naprawdę Danielku to nie jest clou mojego wniosku.

Nie czuję się ofiarą. Czuję się świetnie, bo mi Wasze wygibasy wcale nie przeszkadzają. Pisałem jedynie w innych miejscach, że przy okazji staracie się deprecjonować wszystko to, gdzie toczy się moja aktywność, a należy zwrócić uwagę, że miejsca te tworzą również inni ludzie. Ten ślepy szał powoduje więc, że uderzacie w nich, a nie we mnie.
Jezus Ipanienko napisał(a):Gdybyś umiał czytać i przetwarzać proste informacje w mózgu tobyś wiedział, że chodzi o eksponowanie na forum rzeczy istotnych dla Dreamlandu, ponieważ co by nie było jesteśmy na forum KD a nie WKE. Więc nie pierdol, że "w końcu jakiś argument" jeśli tow. Torkanas sparafrazował moje argumenty.

Wasza Ekscelencjo - gdyby dobierać porządek na forum zgodnie z tym co ważne, to trzeba byłoby przemienić jego strukturę w płynną, czyli taką, jak w Austro-Węgrzech, gdzie wyświetlana jest przede wszystkim ostatnia aktywność. Trudno też jednoznacznie ocenić ważność poszczególnych działów forum Królestwa.
Jezus Ipanienko napisał(a):A zarzucając mi kłamliwie "szał antyelderlandzki" wypowiadacie się doktorze jednoznacznie jako Eldelrnadczyk czyli przedstawiciel państwa obcego.

Bo to szał. Wynika tylko i wyłącznie z brakiem sposobu na poradzenie sobie z moją obecnością i aktywnością, bez względu na to, czy dotyczy to Dreamlandu i Elderlandu. I jakby nie patrzeć zapomina Pan, że posiadam dreamlandzki paszport nieprzerwanie od 2012 roku.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Numer GG: 41404078

Re: Porządek forum, szał anty... (wyciągnięte z KSI)

Postprzez Jezus Ipanienko » 16 sty 2018, 12:45

Widzę, że dupcia dalej boli i chcesz się ze mną ponapierdalać. Spoko. Generalnie dalej nie przekonałeś mnie do tego, że nie robisz z siebie ofiary, bo twoje wywody z tego postu jeszcze bardziej to potwierdzają. Poza tym w zamkniętym wątku mogłeś po prostu stanąć po dreamlandzkiej racji stanu i poprzeć wniosek :)
Jezus Ipanienko

Postprzez Daniel von Witt » 16 sty 2018, 13:37

Jezus Ipanienko napisał(a):Widzę, że dupcia dalej boli i chcesz się ze mną ponapierdalać.

Napisałem post i chciałem go wysłać, ale Pan Radziecki szybciej zamknął wątek, więc szkoda mi było kilku minut czasu poświęconych na jego napisanie.
Jezus Ipanienko napisał(a):Generalnie dalej nie przekonałeś mnie do tego, że nie robisz z siebie ofiary, bo twoje wywody z tego postu jeszcze bardziej to potwierdzają.

Naprawdę? Fajnie.
Jezus Ipanienko napisał(a):Poza tym w zamkniętym wątku mogłeś po prostu stanąć po dreamlandzkiej racji stanu i poprzeć wniosek :)

Dreamlandzka racja stanu w sprawie kolejności działów na forum? Buahahaha :D Dreamlandzką racją stanu jest np. regularne zabijanie Zanika na granicy, a nie sprzeczanie się, gdzie dany dział powinien być :D

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Postprzez Jezus Ipanienko » 16 sty 2018, 13:48

Napisałem post i chciałem go wysłać, ale Pan Radziecki szybciej zamknął wątek, więc szkoda mi było kilku minut czasu poświęconych na jego napisanie.

Szkoda, że nie wiesz kiedy włączyć sobie tryb "zanki ryj".
Jezus Ipanienko

Postprzez Daniel von Witt » 16 sty 2018, 14:04

Jezus Ipanienko napisał(a):Szkoda, że nie wiesz kiedy włączyć sobie tryb "zanki ryj".

Uprasza się Ministra Kultury o opanowanie emocji :P

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Postprzez Jezus Ipanienko » 16 sty 2018, 14:21

Ja w przeciwieństwie do doktora nie łapię bulów doopy :)
Jezus Ipanienko

Postprzez Daniel von Witt » 16 sty 2018, 14:31

W ogóle :D

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Postprzez Jezus Ipanienko » 16 sty 2018, 15:39

Daniel von Witt napisał(a):W ogóle :D

(-) Daniel von Witt

Np. gdzie?
Jezus Ipanienko

Powrót do Kawiarnia "Pod Czerwonym Orłem"