Santerskie samobójstwo

Wieści zza wielkiego morza.

Re: Santerskie samobójstwo

Postprzez Gaston de Senancour » 4 sty 2018, 18:01

Karolina Aleksandra napisał(a):[justify]Nazwa Kancelarii Królewskiej została poprawiona, chociaż nikt się nie odniósł do naszej dyskusji. Natomiast wywołała one pewne echo: na forum Santery pojawił się ktoś nowy, a niejaki Gall Anonim opublikował nieco trollską wypowiedź.

To autograf któregoś z dwóch ardemskich patafianów.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Gaston de Senancour

Numer GG: 59036457

Postprzez Karolina Aleksandra » 4 sty 2018, 18:02

Gaston de Senancour napisał(a):To autograf któregoś z dwóch ardemskich patafianów.

Ja w pierwszym poście wyczuwam Sarmatę. Nawet myślę o konkretnym kandydacie, ale nie będę go wsypywała. Drugi — być może Ardemia, ale jeśli będzie Ekscelencja nazywał ich „patafianami”, to raczej nie podzielą się z nami myślami w temacie. Zaproszenia na ich ostatnią uroczystość nie dostaliśmy.

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra
Królowa Dreamlandu i Elderlandu

Numer GG: 9870726
Herb:

Postprzez الوـس » 4 sty 2018, 18:05

Sory.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس

Herb:

Postprzez Gaston de Senancour » 4 sty 2018, 18:14

jeśli będzie Ekscelencja nazywał ich „patafianami”, to raczej nie podzielą się z nami myślami w temacie.

Podoba mi się ten tok myślowy. Pozostanę jednak przy biciu po kaskach. I proszę, tylko bez "Ekscelencji". Nie jestem ani biskupem, ani przedstawicielem dyplomatycznym państwa trzeciego.
Gaston de Senancour

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 4 sty 2018, 19:13

Gaston de Senancour napisał(a):I proszę, tylko bez "Ekscelencji". Nie jestem ani biskupem, ani przedstawicielem dyplomatycznym państwa trzeciego.

To jak ma być? Gaston? Stonka? Miażdżyciel czerepów? Masakrator młodych dusz mikronautów?
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Hrabia Flores, wiceMSZ
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
Fryderyk Orański-Nassau
minister

Herb:

Postprzez الوـس » 4 sty 2018, 19:22

Po prostu zwykły leszcz.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس

Herb:

Postprzez Leszek Roskohard » 4 sty 2018, 22:31

Gaston de Senancour napisał(a):
Karolina Aleksandra napisał(a):[justify]Nazwa Kancelarii Królewskiej została poprawiona, chociaż nikt się nie odniósł do naszej dyskusji. Natomiast wywołała one pewne echo: na forum Santery pojawił się ktoś nowy, a niejaki Gall Anonim opublikował nieco trollską wypowiedź.

To autograf któregoś z dwóch ardemskich patafianów.

Wypraszam sobie. Ja zawsze jestem oficjalny i nie jarają mnie zabawy w anonimów. Prawdopodobnie jest to Suderlandczyk.
W końcu to oni się śmieją z was(i nie tylko). Co do pierwszej osoby, to pewnie Gaston postanowił odwiedzić Santerę i tym samym ten niedorozwój mózgowy, postanowił beszczelnie się podać pod inną osobę. A może to Gaston tam ma swoje kolny i od początku prowadził Santere? W końcu szkaluje wszystkich jak leci, więc czemu nie.
Leszek Roskohard

Postprzez Daniel von Witt » 5 sty 2018, 19:32

Nowe forum Królestwa Santery zostało zlikwidowane.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
Marszałek Parlamentu Królewskiego

Numer GG: 41404078

Postprzez Samuel Radziwiłł » 5 sty 2018, 19:41

(-)Samuel Radziwiłł
Ambasador Rzeczpospolitej Obojga Narodów
Samuel Radziwiłł

Postprzez Daniel von Witt » 5 sty 2018, 19:43

No, teraz jest w porządku, jednak gdy ostatnim razem próbowałem tam wejść byłem przenoszony na stronę główną pun.pl. Tak czy owak ostateczne rozwiązanie to kwestia czasu.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Postprzez Gaston de Senancour » 5 sty 2018, 19:55

Karolina Aleksandra napisał(a):ale jeśli będzie Ekscelencja nazywał ich „patafianami”, to raczej nie podzielą się z nami myślami w temacie.

A jednak się podzielili. Nawet nie trzeba było bić po kasku, wystarczyło lekko opukać miękką, wciąż formującą się czaszkę.

Więc mówisz, Leszku, że to jakiś suderlandzki cwaniak? Co tam w ogóle w IV świecie? Nie zaglądałem od czasu tamtej sławetnej błazenady z ukrytymi działami. Chyba trzeba będzie tam wybrać się z jakąś nową inspekcją. Kto chciałby zostać superintendentem Instytutu Patologii Głowy i z ramienia tegoż przedstawić jakiś zwięzły raport z dziczy? Tak do 1000 znaków i bez linków.
Gaston de Senancour

Postprzez Hewret Monderski » 5 sty 2018, 20:43

Daniel von Witt napisał(a):No, teraz jest w porządku, jednak gdy ostatnim razem próbowałem tam wejść byłem przenoszony na stronę główną pun.pl. Tak czy owak ostateczne rozwiązanie to kwestia czasu.

(-) Daniel von Witt

W tej chwili również jestem przenoszony na stronę główną.
Obrazek
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Hewret Monderski

Postprzez Karolina Aleksandra » 7 sty 2018, 23:25

Kugarski wywiad podobno zidentyfikował osobę stojącą za Santerą. Jakieś pomysły, o kogo chodzi?

KA
Karolina Aleksandra

Herb:

Postprzez الوـس » 7 sty 2018, 23:57

Myślałem, że to raczej oczywiste. Ale Kugarzy nie wspomnieli o jeszcze jednym państwie, w którym złotokap się udzielał.
فقهاء‎‎
الوـس

Herb:

Postprzez Karolina Aleksandra » 7 sty 2018, 23:57

الوـس napisał(a):Myślałem, że to raczej oczywiste. Ale Kugarzy nie wspomnieli o jeszcze jednym państwie, w którym złotokap się udzielał.

Proszę się podzielić wiedzą z zaciekawionymi obserwatorami ;) Czy to słynny Pan Grutin, czy ktoś inny?

KA
Karolina Aleksandra

Herb:

Postprzez الوـس » 8 sty 2018, 00:02

Nie chcę zaciekawionym obserwatorom odbierać możliwości intelektualnej zabawy ;)
فقهاء‎‎
الوـس

Herb:

Postprzez Casimir van Oranje-Nassau » 8 sty 2018, 16:27

Karolina Aleksandra napisał(a):Kugarski wywiad podobno zidentyfikował osobę stojącą za Santerą. Jakieś pomysły, o kogo chodzi?

Akurat nie jest to żadna tajemnica, do której musiałby dochodzić wywiad jakiegokolwiek państwa. Są to informacje dostępne publicznie i jest to niejaki Henryk von Groc-Hrychowicz, który swoje praktyki kopiowania Wikipedii powiela także w Austro-Węgrzech i Rzeczypospolitej. Wątpię, aby kiedykolwiek zamieszkiwał jakąś inną mikronację pod odmiennymi personaliami.

PS. Santera od wczoraj ma więcej niż jednego obywatela.
Obrazek Obrazek
Casimir van Oranje-Nassau
deputowany

Postprzez Samuel Radziwiłł » 8 sty 2018, 19:17

Akurat jeśli chodzi o wymienioną osobę/postać Wielmożnego Henryka Mikołaja von Groc-Hrychowicza, to nie można było gorzej trafić. Osoba ta działała przez dłuższy czas tylko w RON, następnie chciała pomóc w odbudowie Austro-Węgier, a obecnie działa także w Santerze.
(-)Samuel Radziwiłł
Samuel Radziwiłł

Postprzez Casimir van Oranje-Nassau » 9 sty 2018, 15:11

Czyżby? Skąd Pan wie, że działając w RON nie prowadził jednocześnie Santery pod innymi personaliami, a później stworzył w Santerze klona o takich samych personaliach, jak w Rzeczypospolitej i Austro-Węgrzech?
Obrazek Obrazek
Casimir van Oranje-Nassau
deputowany

Postprzez Karolina Aleksandra » 9 sty 2018, 18:49

Szczegóły.

Dziękuję za wyklarowanie sytuacji.

Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 10 sty 2018, 10:45

Chcę zwrócić Państwa uwagę na jeszcze jeden aspekt funkcjonowania Santery, czy to na starym czy to na nowym forum. Na obecnym forum dla osób niezalogowanych dostępnych jest jedynie ok. 22% wszystkich treści na forum. Można zrozumieć jeszcze motywy, gdy jedna osoba prowadzi "wieloosobowe" państwo pod publiczkę, ale gdy jedna osoba prowadzi państwo, którego "życie" obserwuje tylko ona, to ewidentnie ma ona z sobą problem.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Postprzez Karolina Aleksandra » 10 sty 2018, 17:35

No okej, wszyscy wiemy, jak jest. Santerczycy/k nie dementują/e. Nie wiem, czy jest sens ciągle się nad tym pastwić.

W kwestii uznania państwa, nie mamy nawiązanych stosunków dyplomatycznych z Santerą i w świetle powyższych wydarzeń nie będziemy ich nawiązywać. Brak jakiegokolwiek dementi, a tylko nieuprzejme odwoływanie się do Królestwa w swoich postach na forum, oznacza unikanie tematu.

Szkoda. Chyba byśmy zrozumieli.

(—) Karolina Aleksandra
Karolina Aleksandra

Herb:

Postprzez Daniel von Witt » 14 sty 2018, 17:11

Daniel von Witt

Postprzez Samuel Radziwiłł » 14 sty 2018, 20:55

Szczerze przyznam, że to jest świetny pomysł. Swego czasu, w upadłej La Palmie, każdy przyjezdny musiał zgłosić się do Prezystenta lub MSZ, w celu otrzymania takowego dokumentu, w którym było stwierdzone jaki jest cel pobytu i podany był czas na jaki udzielono ów pobyt. Proszę nie brać zbytnio do siebie tego, Ekscelencjo von Witt ;) "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"
(-)Samuel Radziwiłł
Samuel Radziwiłł

Postprzez Daniel von Witt » 14 sty 2018, 21:00

Powiem Panu tak: kraj taki jak Santera, który zmusza przybysza o uzyskanie jakiegoś świstka, by móc oglądać wpisy o parowozach, jest niewarty odwiedzenia, a co dopiero ubiegania się o ten świstek. Człowiek tworzący Santerę zamyka się coraz bardziej w sobie, potwierdzając swoją postawą, że to co się o nim mówi to prawda. Nie jest ani sprytny, ani kreatywny. Dostanie jeszcze kilka razy obuchem i zamknie ten ponury grajdołek, i może zamieszka w normalnym państwie.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zagranica