Królestwo Dreamlandu - najstarsza mikronacja (wirtualne państwo) w polskiej Sieci
Wirtualne państwo, Królestwo Dreamlandu
dreamland, mikronacja, wirtualne państwo, v-państwo, królestwo, prowincje

Dekada

Prowincje:
Domena Królewska
Unia Saudadzka
Królestwo Scholandii
mikronacja
30.01.2008 r.
Wieści z rodziny królewskiej.
Patrick Christian van Hadden
Kolejna gospodarska wizyta Jego Królewskiej Mości Edwarda I Artura odbywa się w Republice Weblandu. Pobyt JKM rozpoczął się w poniedziałek 28 stycznia, zaś powrót do Ekorre przewidziany jest na 2 lutego. W tych dniach będzie gościć m.in. w stolicy republiki - Elsynor oraz Kasanie, gdzie obejrzy pokaz tradycyjnych walk rycerskich.

Kilka dni wcześniej - 25 stycznia Królewski Wnuk Martin van Spider de Archien Krieg i jego narzeczona Asmara von Laue uzyskali błogosławieństwo Króla. Ślub odbędzie się jeszcze w lutym w Pałacu Ekhorn.
1. Ghardin
01.02.2008 r., 00:54
Potrójnie gratuluję :-) Weblandowi - wizyty królewskiej; JKM - wizyty w Weblandzie; a młodym - doniosłej decyzji i królewskich błogosławieństw :-) Vivat!
2. Krzysztof Jazłowiecki
01.02.2008 r., 19:50
Jako, że nie będę mógł przybyć na zaślubiny, już życzę wiele pomyślności i szczęścia na nowej drodze życia. Będę jak najgłośniej krzyczał "gorzko", nieważne gdzie będę. WKM - miłej wizytacji i chyba kroją się kolejne prawnuki... :-)
3. Alchien d' Archien
01.02.2008 r., 20:42
Z ostatniej chwili - sir Jazłowiecki zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Sąsiedzi po raz ostatni widzieli go, gdy otworzył około 19.55 drzwi dwóm niezidentyfikowanym dotąd mężczyznom w czerni. Według zeznań okolicznych bezdomnych tuż przed tym, jak w mieszkaniu zgasły nagle wszystkie światła, słychać było brzęk szkła i chrapliwy głos: "odechce ci się przypominać dinozaurom, że są dinozaurami". W kilka minut potem czarny mercedes, w którym przyjechali niezidentyfikowani mężczyźni, oddalił się w nieznanym kierunku.

Kierownictwo Lotniska Cywilnego w Dreamopolis potwierdziło, że o 20.15 nad miastem pojawił się nieoznakowany myśliwiec wojskowy, który miał kierować się w stronę wojskowego lądowiska w Sztabie AKD.

Służby Specjalne Królestwa Dreamlandu zaprzeczają, jakoby miały związek z całą sprawą.


copyright © 2007 Dreamland
 
Maryusheck, Bager, Ghardin